• Wpisów: 10
 • Średnio co: 24 dni
 • Ostatni wpis: 44 dni temu, 08:02
 • Licznik odwiedzin: 3 931 / 266 dni
 
ladevotee
 
La Devotee: Niedawno na pewnym blogu przeczytałam coś bardzo głupiego, a mianowicie to, że gdyby autorka (wpisu) dostała na przeżycie 16 złotych, to nie kupiłaby tanich, niezbędnych do przeżycia rzeczy, tylko kawę ze starbucksa za 16 zł. I dodała, że to dlatego, że ona nie lubi się pie*olić. (Przepraszam za to słowo! Naprawdę czuje się, że muszę przeprosić, nie lubię ich używać, ale nie przedłużajmy).
Tamten wpis niesamowicie mi się nie spodobał. Czy faktycznie to, że zamiast kupić czegoś pożytecznego wyrzuca kasę na kawę oznacza, że nie lubi się pie*olić?
Znam kilku ludzi, którzy tego nie lubią. Z jednym takim człowiekiem nawet mieszkam - z moja ciocią. Ona naprawdę tego nie lubi. Kiedy robi coś, na czym jej zależy, to wkłada w to 100%. Nie mniej ani nie więcej. Całą siebie. I to nie tylko w pracę i w wychowanie syna, bo nawet w coś tak codziennego jak sprzątanie. Myślisz, że umyje tylko naczynia, a później przychodzisz na wieczór i zostajesz wyprane zasłony i wyszorowany sufit.
I ja bardzo bym chciała być jak moja ciocia. Ona ogarnia wszystkie swoje obowiazki, ktorych ma po szyje. A coś, co jest w tym najbardziej niesamowite to to, że ona jest zawsze chętna do żartów i zawsze jest uśmiechnięta.
Fajnie było napisać wpis o cioci w tę piękna sobotę. A przynajmniej u mnie jest piękna, bo znowu mam słońce. Dobrze, że deszcz w końcu przestał padać. Ale teraz muszę już zmykać na korepetycje. Zyczcie mi powodzenia!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Kjiść Paprocji: Chyba tak! Ciocie to już po prostu ciocie. Przy okazji, im dłużej powtarzam słowo "ciocia", tym dziwniejsze się ono wydaje XD
   
 •  
   
  Jeju, ta dziewczyna jest doprawdy żałosna...
  W każdym razie twoja ciocia musi być świetnqa :D Ja też mam taką ''śmieszkową'' ciocię x3 Szerze? To chyba wszystkie ciocie takie są :3
  (Tak, lubię słowo ciocia dx)