• Wpisów: 10
  • Średnio co: 24 dni
  • Ostatni wpis: 44 dni temu, 08:02
  • Licznik odwiedzin: 3 931 / 266 dni
 
ladevotee
 
Dziś wyszedł album love yourself "tear" i mv do tytułowej piosenki "FAKE LOVE".
Polecam sprawdzić! Zarówno mv jak i piosenka są bardzo ładne. Tae zapuścił włosy i wygląda pięknie. W dodatku,  mv do fl po 40 minutach od dodania zyskało 1 mln polubień, a hasztag #FakeLoveFriday znajduje się na 1 miejscu w światowych trendach.
Nie zapomijcie też zobaczyć solowego utworu Taehyunga pt "Singularity", który był trailerem dla nowego albumu. Zapomniałam poświęcić mu chwili 6 maja, aby wam o nim wtedy napisać, dlatego dorzucam to na koniec tego wpisu, który tak przy okazji wyszedł dłuższy, niż planowałam.

A tak schodząc z tematu bts, u was też cały czas pada deszcz? Bo u mnie od kilku dni na niebie jest kompletnie szaro. Mieszkam w wojewódzctwie małopolskim, czyli tam, gdzie mówi się "idę na pole".
Aha, wiecie co? Shawn Mendes w 2019 zawita w Polsce po raz pierwszy, zaraz pod moim nosem, czyli w Krakowie. Of course, nie jadę. Nie jest mi smutno z tego powodu. Lubię jego muzykę, jego samego też, ale nie aż tak. Gdyby za to Twenty one Pilots byli w Krakowie, wtedy to bym stawała na rzęsach, żeby pojechać. Wiecie, że wczoraj była trzecia rocznica od wydania blurryface? Taki fun fact. Tamten album miał być wydany 21 maja, ale Josh i Tyler nie mogli się już doczekać jego premiery, więc spontanicznie została ona przeniesiona na 17 maja. Fajnie, fajnie, ale przerwa wciąż trwa w najlepsze.
a to Taeś i jego nowe dłuższe włosy, paaaaaa
screen_shot_2018-05-17_at_7.18.38_am.png

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.